Hakkımızda

49 Yıllık Tecrübe

1971 yılından günümüze kadar sizlere zemin sektöründe profesyonel kadrosuyla hizmet veren şirketimiz kurulduğu tarihten bu yana sizlere bir çok ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için duvardan duvara halı,mescit halısı ve fuarlara özel halıların satış ve uygulamalarını yapmaktayız. Bizler için önemli olan sizlere kaliteli ürünü uygun fiyata ve her ihtiyaca, her zevke uygun tasarımlar yaratmaktır. İstediğiniz takdirde eviniz için ölçü ve fiyatlandırma hizmeti sunulmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz takdirde işlerinizi sıkı disiplinle zamanında ve sizlere üzmeden tamamlamayı şimdiden taahhüt ediyoruz.

Kurumsal Hizmet

Kusursuz kurulum

Uygun fiyatlar

Garantili hizmet

Kurumsal destek

Mutlu müşteriler

NASIL ÇALIŞIR

1
Yeni zemin kaplamanızı seçin
Zevkinize veya ihtiyacınıza göre zemin kaplamalarınızı web sitemiz üzerinden çevrimiçi olarak, veya Maltepe'de bulunan merkez ofisimizi ziyaret ederek seçiminizi yapın.
2
Döşeme alanının profesyonelce ölçülmesini sağlayın
Sizin için uygun olduğunda, döşeme alanınızın hassas dijital ölçümlerini almak ve özel kurulum gereksinimlerini not etmek için evinize veya ofisinize geleceğiz.
3
Teklifleri ve finansman seçeneklerini inceleyin
Malzemeler ve kurulum için ayrıntılı bir nihai fiyat içeren bir proje teklifi sunacağız ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için finansman seçeneklerini gözden geçireceğiz.
4
Sizin için kuracağız
Personelimiz, eski halınızın atılması dahil olmak üzere yeni halınızın döşenmesi için her şeyi halledecektir. Zemin döşemelerinin çoğu 1 günde tamamlanır.